Zdravotnické zařízení pro fyzioterapii dětí a dospělých v Liberci. Poradna pro vývoj a rehabilitaci dětí.

Jak se budeme pohybovat, jak budeme zdatní, jestli budeme žít spokojeně bez bolesti a mít klidné stáří ovlivňuje mnoho faktorů v průběhu našeho života. Ale vždy se naše budoucí schopnosti staví na základu, který jsme dostali během prvních 15 měsíců života. Jsme ovlivněni, jak nás dospělí nosili, zvedali, jak nás nechali pohybově rozvíjet, jestli nás vodili za ruce místo lezení po všech koutech, hráli jsme si vleže na bříšku? Dřív se tomu nevěnovala pozornost, dnes už tuto spojitost víme a umíme s tím pracovat.

Rodičům malých dětí (i těm v očekávání), babičkám a dědečkům proto nabízím poradenství ohledně psychomotorického vývoje dítěte. Poradím Vám jak dítě správně nosit, zvedat, oblékat, co od něj v daném věku očekáváme, aby se harmonicky a šťastně rozvíjelo a mělo dobrý základ do života.

Pokud najdeme nějakou odchylku, okamžitě Vám nabídnu možné řešení. Někdy stačí jen upravit denní režim a rodinné zvyky, někdy  je třeba zasáhnout rehabilitační metodou. V tomto směru se stále vzdělávám, vždy proto najdeme řešení, které je účinné a vyhovuje jak dítěti tak opatrovníkům. Jen je potřeba nezavírat oči a dělat, že to se nějak vyřeší. Každý pohybový vzor je stavebním kamenem pro další dovednost, pokud jeden není ideální, ovlivní to další - a vznikne začarovaný kruh.

Pracuji ráda i s dospělými - ti si mohou relaxovat při Kraniosakrální terapii nebo Reflexní lymfatické masáži.

Provádím také hipoterapii pro děti ve věku již od 3 měsíců ve spolupráci se certifikovaným hiporehabilitačním střediskem Svítání .