Zdravotnické zařízení pro fyzioterapii dětí a dospělých v Liberci. Poradna pro vývoj a rehabilitaci dětí.

Pomůcky pro spokojené miminko

Nemohla jsem se dočkat až v porodnici vyzkouším péřovou peřinku s polštářkem. Zuzanku jsem do ní zavinula a téměř každá sestřička nás pochválila. Jen pan doktor zmínil negativa z možného přehřátí a že je opravdu k využití především u nedonošenců. Nyní po šesti měsících musím s nadšením konstatovat, že bez peřinky nedáme jedinou noc, rozhodně bez ní neupouštíme domov a že se s námi nacestovala, využitá na 200%, Zuzanka je v ní neskutečně spokojená, nemusí se používat v zapnuté variantě, ale na uspání nebo jako na hnízdečku v ní leží, usíná, přede……obyčejnou dekou přikrytá a krásně se dá potom teplota regulovat. Vřele doporučuji.

Tereza

Péřová polovysypaná peřinka a polštářek

V ordinaci si můžete zkusit, jak se miminko cítí v péřové polovysypané peřince a případně si ji také zakoupit, včetně polštářku. K dispozici jsou peřinky dráček  a dráček maxi včetně povlečení. Ceny jsou stejné jako z kennyshop.cz. Výhodou je možnost zkoušky peřinky a nehradí se poštovné a balné.

  • Polovysypaná péřová peřinka Dráček 80x80 cm - 650 Kč
  • Polovysypaná péřová peřinka MAXI Dráček 100x100cm - 895 Kč
  • Péřový polštář dětský 60x40cm - 390 Kč
  • Povlak na Dráčka bez volánku - 595 Kč
  • Povlak na polovysypanou péřovou peřinku MAXI Dráček – 650 Kč
  • Povlak na dětský polštář - 60x40cm - 150 Kč

Víceúčelová omyvatelná podložka

Víceúčelová omyvatelná podložka, výplň molitan. Vhodná na cvičení, přebalování, při koupání, hraní, cvičení, do dětských center. Rozměry 100 x 65 cm. Ceny jsou stejné jako z kennyshop.cz. Výhodou je možnost zkoušky podložky a nehradí se poštovné a balné.

  • Víceúčelová molitanová podložka střední 100x65 cm  - 250 Kč